BATMAN KOZLUK OYUKTAŞ İLKÖĞRETİM OKULU

esma ugur wrote:HERKESE MERHABA.BEN BATMAN KOZLUK OYUKTAŞ İLKÖĞRETİM OKULUNDA OKUL ÖNCESİEĞİTİMİ ÖĞRETMENİYİM.OKULUMUZUN HEM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ SINIFLARIHEMDE DİĞER İLKÖĞRETİM SINIFLARIN İMKANSIZLIKLARDAN DOLAYI YETERSİZBİR HALDE.ÖZELLİKLE OKUL ÖNCESİ SINIFLARIMIZ(2 ADET)IN İMKANLARI YOKDENECEK KADAR AZ.HATTA YOK.A DAN Z YE HER TÜRLÜ EĞİTİM ÖĞRETİM ARAÇGEREÇLERİNE İHTİYACIMIZ VAR.BİZE BU KONUDA YARDIMCI OALBİLECEK KİŞİ VEKURUMLARA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.SAYGILARIMLA

esma_ugur@mynet.com

You may also like...

3 Responses

 1. fatih Uğurlu dedi ki:

  kesinlikle meslektaşıma katılıyorum okulun acilen yardıma ihtiyacı var. bu konuda bizöğretmenler olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. yardımda bulunabilecek herkesi okulumuza yardımda bulunmaya davet ediyoruz..

 2. adem tufan dedi ki:

  Esma Hocama ve Fatih Hocama teşekkürler. Bizim hedefimizde bir köyün tarihini, bir köyün kaderini, bir köyün geleceğe bakan umutlarını kurtarmak var. Bu amacımıza ortak olmak isteyen bütün arkadaşları el ele vermeye ve destek olmaya çağırıyorum. yardımda bulunacak herkese bir de hediyemiz olacak. hemde dünyanın en güzel hediyesi. Ne biliyormusunuz?
  ” YÜZ DOKSAN BİR TANE ÇOCUK GÜLÜCÜĞÜ”

 3. pervin dedi ki:

  okulunuza ne gibi bir yardımda bulunabilirim?mümkünse söylerseniz elimden geleni yapmak istiyorum!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir