MUŞ BULANIK BEDEVI BARAN İLKOKULU

Ad Soyad:
Mevlüt CANCAN

E-Posta Adresi:
mevsin@hotmail.com

İrtibat Tel:
05067900074

Okulun Bulunduğu Şehir:
MUŞ

Okulun Adı:
Bedevi Baran İlk ve Orta Okulu

Öğrenci Sayısı:
300

Talebi:
Merhaba okulumuz Muş ili Bulanık ilçesine bağlı Rüstemgedik beldesinde bulunmaktadır.Okulumuz yeni eğitim öğretim yılına başlamadan önce fotoğraflarda görüldüğü gibi iç cephe ve bahçe duvarlarının boyanmaya ihtiyacı vardır. Ayrıca teknolojik anlamda şu an ki durum itibariyle fotokopi makinesine ve projeksiyon cihazına ihtiyacımız vardır. Bir başka sıkıntımızda fotoğrafını da attığım gibi kütüphanemizde kitap sayımız yeterli değildir. Kütüphanemizde durum itibariyle çoğunlukla ansiklopediler vardır. Bunların yerine öğrencilerin ufuklarını açacak yaşlarına uygun hikaye ve romanlara ihtiyacımız vardır. Öğrencilerin spor yapmaları için yeterli alanın bulunmasına rağmen gerekli araç gereç bulunmadığından dolayı spor aktiviteleri tam anlamıyla yapılamıyor ve bu derslerden verim alınamıyor. Bir çocuğa dokunmak ülkemizin geleceğine etki edeceğinden gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

You may also like...

2 Responses

  1. Serra Erdur dedi ki:

    Kutuphane icin eksikleri ve isteklerinizi yazarsaniz, ben yilbasina kadar her ay koli gondererek kutuphanenizi kurmaninza yardimci olurum. Hepsini yeni siparis verecegim; bu sebeple neye ihtiyac fazlaysa yazin lutfen.

  2. Mevlüt Cancan dedi ki:

    Öncelikle ortaokul bölümüne hitap edecek (10-14) yas grubu okuma kitaplar lazim. İlkokul öğrencilerimiz icin bi miktar kitap bulduk saolsunlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir