MUŞ YAZLA ANAOKULU YARDIM İSTEĞİ

Muş Yazla köyünde anaokuluöğretmeni olarak göreve başladım.
Okulumuza ilk başladığımda bırakın sınıfı suyumuz dahi yoktu. Gerek muhtarla gerek köylülerle yapılan çalışmalar sonucunda şimdilik günde 1 saat gibi bir süre de olsa suyumuz var ve geldiği zaman hemen kovalara dolduruyoruz.
Sınıfımızın fiziki açıdan oldukça yetersiz olduğunu belirtmek isterim. Kırtasiye araçlarından tutun çocukların yere oturacakları minderleri dahi bulunmamakta. Halılar bile o kadar eski ki ahı gitmiş vahı kalmış.
Tabi ki okulumuzu ve sınıfımızı daha güzel bir hale getirebilmek içinöğretmen arkadaşlarla elimizden geldiğince çalışıyoruz fakat her şey karşılanamıyor maalesef.
Bugün bakkallarda dahi olan fotokopi makinası dahi 100öğrencilik bir okulda bulunmamakta ve bu eğitim hizmetlerinin yeterince kaliteli ve verimli gerçekleşememesine neden olmakta.
Tüm bu gibi sebeplerdenötürü yardım istiyoruz ve eğer bize ulaşabilecek yardımları olan ilgililer var ise lütfen bizimle irtibata geçsinler.

Şimdiden teşekkür ediyoruz. Muş Yazla köyüöğrencileri emin olunuz bu yardımları en güzel ve doğru bir şekilde değerlendireceklerdir.

E-Posta Adresi:
kayirrr@hotmail.com

İrtibat Tel:
5423116923

Okulun Bulunduğu Şehir:
MUŞ YAZLA KÖYÜ

Okulun Adı:
YAZLA İÖO

Öğrenci Sayısı:
+100

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir