MANİSA SOMA MUSTAFA ARİFE YENİCEKÖYLÜ İLKOKULU YARDIM ISTEGI

Merhabalar Sayın Yetkili;
Bizler 35 km civarı bir alandan 17 köyöğrencisinin taşındığı, 108öğrencimize hizmet verenöğretmen ve idarecileriz. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi en iyi şekilde ve donanımlı yetiştirmeye çalışıyoruz. Sizlerin de bildiği gibi gerek okulun gerekse Bakanlığımızın imkânları bir yere kadar bize yetiyor. Sonrasında ise sizin gibi eğitimin değerini bilen insanlar, kurumlar ve kuruluşların desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Hepimiz biliyoruz ki bu ülkenin gençleri her şeyin en iyisine layıktır. Onları yetiştirmek ise sadece bizlerin görevi değil, herkesin imkânlarıölçüsünde destek olması gereken bir görevdir. İfade ettiğim bu hususlardan dolayı bize yardım edebileceğinizi düşündük.
Aşağıda belirttiğimiz araç-gereçler, en çok ihtiyaç duyulan eksiklerimiz sıralanmıştır.
1) Okulumuzda 2007 yılında kurulan bilişim laboratuarındaki bilgisayarlarımız eskidi ve artık kullanamamaktayız. En az 10 adet PC ihtiyacımız var.
2) Beden eğitimi spor malzemelerimiz çok az.

İlginize şimdiden teşekkür ediyoruz. Yukarıda belirttiğimiz kalemlerden size uygun olanlar hakkında yardımlarınızı bekliyoruz. Olumlu cevaplarınızı bekliyoruz. Saygılarımızla.

İrtibat: Mustafa Arife Yeniceköylü İlköğretim Kurumları Müdürlüğü
Tel: 0236.6271002!!!!Akçaavlu Köyü Soma-Manisa!!!!!!!!.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir