ADIYAMAN BESNİ KIZILİN YILMAZ YIĞILI İLKOKULU YARDIM İSTEĞİ

Merhaba, ben Nazlı Avcı. Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı 4. Sınıföğrencisiyim. Üniversitenin, eğitim verdiği kitleye diploma dağıtmakla yetinen bir kurum olmadığı kanaatindeyim. Üniversite ülkenin gerçeklerine dokunmasını bilmelidir. Küçük de olsa bir problemin çözümüne destek sağlamalıdır. Benim gibi düşünen arkadaşlarımla birlikte işlevsel bir sosyal sorumluluk projesi tasarladık. Bu kapsamda; Adıyaman`ın Besni ilçesinde eğitim veren Kızılin Yılmaz Yığılı İlkokulu/Ortaokulu` nun kütüphanesini zenginleştirmek istiyoruz. Kitap okumanın her yaştan insan için ne kadarönemli ve gerekli olduğunun bilincinde olunmasıyla birlikte, bu ihtiyacı karşılamak için gerekli olanaklara sahip olmayan okulların varlığı bir gerçektir ve biz de Adıyaman`daki bu okulumuzda,öğrencilerin bu ihtiyaçlarına cevap verecek olan kitaplara ulaşmalarını sağlamak amacındayız.

Projemizde, Kızılin Yılmaz Yığılı İlkokulu/Ortaokulu Kütüphanesi`ne 2000 kitap kazandırmayı hedefledik. Sizlerden olabildiğince kitap desteği bekliyoruz. İlkokul ortaokulöğrencisi seviyesinde her türlü roman,öykü, deneme, şiir, gezi yazısı, araştırma-inceleme eseri, çocuk dergileri ve ansiklopedi olabilir. Eğer isterseniz sizlere kitap seçiminde yararlı olacak kitap listesi iletebiliriz.

 

Kitapların,öğrencilerimizde ortaya koyacağı gelişimin ve değişimin bilincindeyiz ve eğer sizler de aynı bilinçle hareket ediyorsanız bu olanağı Kızılin Yılmaz İlkokulu/Ortaokulu` na taşımamızda vereceğiniz destek son derece anlamlı olacaktır.

 

Teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Öğrenci Sayısı:170

Nazlı Avcı
nazliavci_48@hotmail.com

 

İrtibat Tel:
5438724855

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir