ADIYAMAN KESMETEPE İ.Ö.O

Selam eğitim gönüllüleri hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum.Saygı ve sevginin en büyüğünü siz eğitim gönüllüleri hak ediyorsunuz.Çünkü ışık olup geleceğimizi aydınlatıyorsuz.Bir kalem ve defterle çizelim yarınları en güzel hayallerle. Bu cümle belki ilk okunduğunda anlamsız gelebilir ama, durumumuzu anlatmak için güzel bir cümle olduğunu düşünüyorum.ben size KESMETEPE İLKÖĞRETİM OKULU`nun durumunu izah etmeye çalışacağım.okulumuz Adıyaman İli, Besni İlçesi, Kesmetepe Beldesinde bulunmaktadır.okulumuz 450 pırıl pırıl gelecek vaat edenöğrencisi mevcuttur.Buöğrenciler umuyorum ki gelecekte iyi yerlerde olacaktır.Buöğrencilerin iyi yerlerde olması için hepimize büyük görev düşmektedir. Nasıl mı? Okulumuz kütüphanesi olmasına rağmen kütüphane yeterince kitap bulunmamaktadır. İyi bir eğitim okumak.araştırmak, sorgulamakla oluşacağından dolayı çocukların bu imkanı bulunmamaktadır.İşte burada siz eğitim gönüllülerine ve biz eğitimcilere büyük iş düşmektedir.Eğer durumunuz iyise heröğrenciye bir kitap. Yok mu? 10öğrenciye bir kitap. Yok mu? 100öğrenciye bir kitap yok mu?sadece bir kitap gönderin.yeterki sesiz kalmayın. Çünkü büyük yangınlar küçük kıvılcımlardan çıkar.
Saygılarımızla !!

İHTİYAÇ ve TALEPLERİMİZ

1-Kaynak kitap, sözlük, roman. hikaye,eğitim dergileri, ansiklopedi vs
İletişim adresi:

Kaesmetepe İlköğretim Okulu
Kesmetepe Beldesi
Besni-Adıyaman
Okul tel:0 416 356 60 24
e-mail:kesmetepe0202@hotmail.com

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

You may also like...

9 Responses

 1. yasin çelik dedi ki:

  sizin bu söylediğinizi bende bir birleştirilmiş sınıf okutan biröğretmen olarak katılıyor,sizi ve sizin gibi bu işe gönül vermiş eğitim gönüllülerini selamlıyorum.umarım herşey daha güzel olur.başarılar

 2. ali songur dedi ki:

  Ben burada bütün eğitim gönüllüsü arkadaşlarımı selamlıyorum.Herkese sesleniyorum:
  sizin okumadığınız kitaplara, yazmadığınız kalem ve defterlere, giymediğiniz elbiselere muhtaç insanlar olduğunu unutmayın.

 3. binnurburcu dedi ki:

  Birbirini anlayanöğretmenlerin ve eğitimcilerin dayanışma içinde olması çok güzel.Köydeöğretmenlik yapmak bence bizleri ayrıcalıklı kılıyor.Çünkü bizimöğrencilerimiz bilgiye aç bilginin kıymetini daha iyi biliyorlar.Tüm eğitim gönüllülerine selam ve sevgiler.

 4. Özlem Uzun dedi ki:

  merhaba ben bir üniversiteöğrencisiyim ve aynı zamanda biröğretmen adayıyım. Henüz okulumla irtibata gecmedim ancak amacımönderlik ederek kardes okullara yollamak amacıyla yardım toplamak. Yani okulumdaki yetkililerle iletişim kurarak sizlere yardım toplamak istiyorum. Ve olumlu yanıt alabileceğimi sanıyorum. Sonuclarını size bildireceğim. Burada sizleri unutmayan birileri gerçekten var. İyi günler dilerim…

 5. ali dedi ki:

  ÖZLEM Hanımöncelikle bizi unutmadığınız için çok teşekkür ediyoruz.Ve sizin gibi duyarlııöğretmen adyların olduğunu bilmek gerçekten insanı mutlu ediyor.Yardımınızı bekliyoruz. saygılarımla….

 6. MEHMET EMİN MERTOĞLU dedi ki:

  Arkadaşlarıma selam ,öğretmenimin ellerindenöperim sevgiler, saygılar.Kampanyanızı yürekten destekliyorum gönderdiğiniz mektuplar için teşekkür. YAZAN :MEHMET EMİN MERTOĞLU

 7. Cenk YILDIRIM dedi ki:

  merhabalar,

  uzun süredir elimi süremediğim kitaplığımı düzenlerken, yıllardır onları aslında dar bir yerde hapsettiğimi farkettim, üzüldüm.
  bilgi paylaştıkça büyür ve mutluluk verir der emekli bireröğretmen olan annem ve babam.
  birkaç güzel kitabi onları çok sevecek ve okuyacak kardeşlerimle paylaşmak istiyorum.
  benimle temasa geçerseniz size listesini gönderebilirim.
  sevgilerimle
  cenk yildirim

 8. ALİ dedi ki:

  Cenk Bey duyarlılığınızdan dolayı sizi kutluyor ve sizi en içten dileklerimle selamlıyorum.Nekadar güzel cümleler ve anlamlı bir mesaj var yazdıklarınızda.Okulumuza yardım etmeyi düşünmeniz çok hoş.Öğrencilerim veöğretmen arkadaşlarım adına şimdiden yapacağınız yardımlardan dolayı sizi tebrik ediyor selamlarımızı iletiyorum….

 9. oktay kılınç dedi ki:

  mrb hocam ben komşu köyünüz yoldüzü köyünden oktay kılınç şuan siirtteöğretmenlik yapıyorum inşallah yardım görür ve daha iyi eğitim yapma olanağı bulursunuz iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir