AFYON SİNANPAŞA KÜÇÜKHÜYÜK İÖO YARDIM İSTEĞİ

Ben Yunus ÖZCAN, Küçükhüyük İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısıyım. Okulumuz Afyonkarahisar İli Sinanpaşa İlçesi Küçükhüyük Kasabasında olup köklü okul olmasına rağmen birçok ihtiyacı bulunmaktadır. Okulumuzunöncelikli olarak Buro malzemeleri, kırtasiye malzameleri ( 100 Temel Eser -Hikaye-Roman vb. 6.7.8.Sınıf Sınav Hazırlık Kitapları, Kalem, Defter her nev-i ders araç-gereci, Bilişim teknolojileri malzemeleri, okul iç ve dış cephe onarım malzemelerine ihtiyacı vardır. Sitenizin Eğitim-Öğretim Kurumlarına İlgi gösterdiğini basın yayından takip ediyorum. Benim 2 çocuğum var ama soranlara 165 oğlum 185 kızım var diyorum. Sizlerin deöğrencilerimizle yakından ilgileceğinizi bildiğimden sizinle irtibata geçme ihtiyacı duydum. İlginiz için hepinize teşekkür ediyorum.

Yunus ÖZCAN

Küçükhüyük İlköğretim Okulu

505 762 01 29

yunusozcan70@hotmail.com

272 316 40 32

You may also like...

2 Responses

  1. yeşilçiftlik i.ö.okulu 7/A sınıfı dedi ki:

    Biz yeşilçiftlik i.ö okulu 7/A sınıfıöğrencileri olarak yapacağımız yardımlar şunlar: 100 Temel Eser -Hikaye-Roman vb. 6.7.8.Sınıf Sınav Hazırlık Kitapları, Kalem, Defter her nev-i ders araç-gereci bu doğrultuda bize ulaşmanızı bekliyoruz.

  2. Erhan Akdağ dedi ki:

    Yunus Hocam Merhaba,

    Afyon Kocatepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu olarak sizlere gereken desteği vermek amacıyla girişimlerimizi başlattık. Kitap ve kırtasiye kampanyamızı tamamladığımızda sizlerle iletişime geçeceğiz.

    Saygılar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir