G.ANTEP ISLAHİYE FEVZİPAŞA İÖO YARDIM İSTEĞİ

Fevzipaşa Bucağı İlköğretim Okulu (İslahiye) Gaziantep

Okulumuz Gaziantep İli, İslahiye İlçesi, Fevzipaşa Beldesinde bulunmaktadır. Okulumuzun 230 tane pırıl pırıl gelecek vaat edenöğrencisi mevcuttur. Buöğrenciler umuyorum ki gelecekte iyi yerlerde olacaktır. Buöğrencilerin iyi yerlerde olması için hepimize büyük görev düşmektedir.

Ben Gaziantep’in İslahiye ilçesine bağlı Fevzipaşa Bucağı İlköğretim Okulunda görev yapmaktayım.Okulumuz bünyesinde bir kütüphane açacağız ancak yeterli sayıda kitabımız yok. Bu yüzden çareyi siz değerli meslektaşlarımız ve yardımsever insanlarımızdan kitap yardımı talep etmekte buldum.Lütfen arkadaşlar burada kitap okumaya aç kardelenlerimizin solmasına izin vermeyiniz.Geleceğimizin mirasçısı olan buöğrencilerimizin ilkönce kendilerini sonrada etraflarını aydınlatmalarında sizin de çorbada bir kaşık tuzunuz olsun.Unutmayın bir mıh bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir neferi, bir nefer bir orduyu, bir ordu bir milleti kurtarır.Bu yolda bir mıh olabilmeniz dileğiyle….

MEMDUH EMRE

Memduhemre@hotmail.com

GSM:05056809368

You may also like...

2 Responses

  1. şennur karakoç dedi ki:

    MERHABA CEVREMDEN TOPLADIĞIM KİTAP VE ANSİKLOPEDİLERİ GÖNDEREBİLİRİM.

  2. arzu tavukcuoglu dedi ki:

    60 kitaptan olusan bir koli kitap 20nisan da kargoya verildi.ptt kargo size 4-5 gun icinde ulastirir.kargo ulasinca beni haberdar edin lutfen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir