KIRIKKALE DELİCE BÜYÜKAVŞAR İÖO YARDIM İSTEĞİ

merhabalar yaptığınız yardımlar konusundaöncelikle size teşekkür ediyorum.Bir şeyleri paylaşmak gerçekten çok güzel.Biz eğitimciler küçükte olsa çocuklarımıza yardım ediyoruz ama daha fazlası elimizden gelmiyor.ONLARIN BURUK BİR GÜLÜMSEYİŞİ,ÇOCUK SEVİNCİ HERŞEYE DEĞER 🙂 Okulumuz ile ilgili gerekli bilgiler:

1.Öğrenci sayımız:Birinci kademe:56 ikinci kademe :34 anaokulu : 20
2. Okul bilgileri: Kuruluş yılı:1925 görevdeöğretmen sayısı:14 idari personel:2(müdür ve yardımcısı) sınıf sayısı: 9 (birinci kademe,ikinci kademe,anaokulu)
3.İletişim bilgileri: Gülevler mahallesi Hasandede ilköğretim okulu posta kodu:71470 Hasandede/Kırıkkale
Okul tel: 03182951005 fax: yok
4. e-mail: i_erkan1967hotmail.com

Okulumuz Kırıkkale’nin Merkez ilçesi Hasandede kasabasında.1925 yılında kurulmuş eski bir okul,imkanlarımız biraz az.bu durum başka bizöğretmenleri sonra çocuklarımızı zora sokuyor.Velilerimizin bir çoğunun işi yok. Anne babası ayrı çoçuk sayımız biraz fazla, maddi sıkıntıları bu sebepten dolayı var.genelde hayvancılıkla geçinen bir ilçe,velilerimizin birçoğunun geçim kaynağı hayvancılık.Çocuklardan alınacak bir şey isteyince hemen boyunları bükülüyor,biz bu duruma çok üzülüyoruz.Çoçuklarımız ve okulumuzun ihtiyaçları:

1. FOTOKOPİ MAKİNASI: (Okulumuzda mevcut değil ilçe belediyesinden çektirmek zorunda kalıyoruz. Oradakide bazen arızalanıyor zor durumda kalıyoruz.özellikle sınav zamanı.)
2. YAZICI
3.PROJEKSİYON
4.TEST KİTAPLARI(BİRİNCİ VE İKİNCİ KADEME İÇİN)
5. ÖYKÜ MASAL KİTAPLARI
6. FEN SETİ
7. SOSYAL SETİ
8. İNGİLİZCE BEGİNNER(1. SEVİYE) HİKAYE KİTAPLARI
9.OKUL BÜRO MALZEMESİ (KIRTASİYE)
10. LAPTOP
11.KIYAFET,AYAKKABI,KIRTASİYE MALZEMELERİ
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ.Dahaönce çalıştığım BÜYÜKAVŞAR İLKÖĞRETİM OKULU DA çok zor durumdaydı.10 köyden taşıma eğitim sağlanıyordu.çocukların doğrudürüst montları,ayakkabıları,önlükleri yoktu.öğretmen arkadaşlarıma söyledim ancak bende iletişim adreslerini yazmadan geçemeyeceğim ONLARINDA İHTİYACI ÇOK 🙁 Terlikle okula gelenöğrencilerimiz vardı.bu sene oradan ikinci dönem ayrıldım.
iletişim bilgileri:
BÜYÜKAVŞAR İLKÖĞRETİM OKULU DELİCE/KIRIKKALE
TEL:03186583007

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir