ORDU-İKİZCE YARDIM İSTEĞİ

Önder ATASEVER
“Okulumuz 73öğrenci ve 3öğretmenli Ordu İkizce de küçük bi köyokuludur. Arkadaşlar Ordu deyince oooo güzel yermiş diyeceklerdir amaburaların köyleri doğu illerimizin köylerinden daha kötü de diyebilirim. Ben Şırnak’ta ve Bitlis’teöğretmenlik yaptım. Oradaki okullarla şimdikiokulum arasında fazla bir fark yok. Halk fakir çocuklar perişan…İhtiyaçlar hiç bitmiyor ama acil olan ihtiyaçlarımız var onlar içinsizden destek bekliyoruz.Okulumuz perişan vaziyette.
Okulun İhtiyaçları:
1. Masa – Sıra (50 adet)2. Yazı tahtası (2 adet)3. Kitaplık (2 adet)4. Yazıcı (Karneleri bile çıkartamıyoruz. Lazer yazıcı)5. Projeksiyon Cihazı (1 adet)6. Lavabo (2 adet çocukların su içmesi için dışarı kuracaz.)7. Tebeşir, hikaye kitabımız hiç yok, matematik fen ve teknoloji dersleriiçin gerekli materyaller, 8. Temizlik malzemeleri ( Fırça ,kürek ,yangın kovaları ,çekpas ,paspas 9. Masaörtüsü (50 adet)10. Çocukların İhtiyaçları 1. Kışlık bot2. Kırtasiye malzemeleri(kalem defter silgi )3Hikaye kitapları (100 temel eser ) (hiç kitap yok)4. Beden eğitim malzemeleri voleybol topu file5. Kışlık montlar
onderatasever@hotmail.com

You may also like...

1 Response

  1. Vildan Koptagel dedi ki:

    Okul ihtiyaçlarınız için elimizden geldiğince yardımda bulunmak istiyoruz. Şehir veya ilçe merkezine ne kadar uzaklıktasınız. Telefon numaranızı bildirebilirseniz yardımların ayrıntıları hakkında iletişim kurmak gerekebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir