Ş.URFA SİVEREK KARACADAĞ İLKOKULU YARDIM İSTEĞİ

Şanlıurfa Siverek ilçesi Karacadağ Köyü İlkokulunda Okuluna Müdür Yardımcısı olarak bu yıl atandım.Gördüm ki yapılması gereken çok şey var bu okul için..Tek başıma üstesinden gelemeyeceğim için sizler gibi yadımseverlerden yardım almak istedim..
Taşımalı olarak eğitim veren 8 yıllık bir okuluz..Bu sebepleöğrenci sayımızı bir hayli fazla..900’ün üzerindeöğrencimiz mevcut..Buna paralel olarak eksiklerimiz ve ihtiyaçlarımız haddinden fazla..Okul idaresi veöğretmenler olarak elimizden geleni yapmaya çalışsak da yeterli gelmeyecek haliyle..Siz değerli yardımsever dostlarımızın da katkılarıyla, yükümüze omuz verirseniz el birliğiyle biraz hafifleyecek umarım..
Güneydoğunun genelinde olduğu gibi bizimöğrencilerimizin de ailelerinin maddi durumları vasatın altında..Mevsimlik işçi olarak bölge bölge çalışmak için çeşitli yerlere gidiyorlar..Bu olumsuzluklar içinde okumaya çalışan çocuklarımızı görmezden gelmeyin lütfen..

Şuan itibariyle karşılamakta zorlandığımız eksikler, kırtasiye malzemesi (kalem,defter vs.), kılık-kıyafet , spor malzemesi (basketbol,voleybol,futbol topu )oyuncak (anasınıfıöğrencilerimiz için)..Eğer bulabilirsek anasınıfmızı tadilat etmek için inşaat malzemesi vs..

Bu çağrıma kulak verecek duyarlı hayırsever arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkürler..Yapacağınız en ufak yardımla küçücük gönüllere dokunmuş olacaksınız..Herşey kocaman yürekli minik eller için…
Müjdeli haberlerinizi bekliyor olacağım..
Urfa’dan Saygılar sevgiler…

Emin KARAKAŞ
Karacadağ i.ö.o müdür yardımcısı
0542 428 80 00
sure_blackbrow@hotmail.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir