SİNOP TÜRKELİ DİREKLİ İÖO YARDIM İSTEĞİ

Değerli arkadaşlar Sinop İli Türkeli ilçesi Direkli Köyü merkez Kalasa mahallesi ilköğretim okuluöğretmeniyim köylerdede bir şeyler yapılır bunu kanıtlamak için okuma salonu kütüpane kurduk ama Kitap eksiğimiz var yardımcı olmak veya vesile olmak isteyen kardeşlerim bana ulaşırlarsa net ortamından veya telefonla çok memnun oluruz. Şimdiden çok teşekkürler.

Emine GÜLTEKİN 0505 856 26 56
omer_dastan_@hotmail.com

You may also like...

8 Responses

 1. Gülden Yapar dedi ki:

  Sn.GÜLTEKİN,bu sitedeki tüm yardım isteklerim cevapsız kaldı Aşağıda sıralayacağım.Bu güvensizlikten dolayı ben affedin.Eğer gerçekten ihtiyacınız varsa destek olmaya çalışırım.Lütfen mail adresimden ulaşmaya çalışın,sevgiler.

  Sn.Aytaç Koç,Bitlis Hizan Ürünveren’in yanı sıra,Ağrı Tutak Dönertaş İÖO,Van Başkale Tınazlı İÖO,Van Muradiye Dürüktaş İÖO,Van Muradiye Devetaş Menşure İdris Erdoğan İÖO…yardım istiyor ama tekliflere hic cevap vermiyorlar!!!dahası da var.Bu nedir?Nasıl bir açıklamanız olacak çok merak ediyorum.Sakınöğretmenler güç şartlarda ve cevap imkanları yok demeyin.Öyle olsa takip edemeyecekleri bir ihtiyacı bildirmezlerdi.Bana gerçek bir yanıt vermenizi hala ümid ediyorum.

 2. Emine Gültekin dedi ki:

  Gülden hanım Kendim şahsım adına bize gelen tüm telefonlara cevap verdik http://turkelidireklikoyu.tr.gg/ bu köyün web sitesi bu hafta için fotograflar yayınlanacak eger daha detaylı bilgi isterseniz telden ulaşın veya mail yoluyla verin ben ulaşayım ilginize çok teşekkürler.

 3. Emine Gültekin dedi ki:

  Gülden hanım Kendim şahsım adına bize gelen tüm telefonlara cevap verdik eger daha detaylı bilgi isterseniz telden ulaşın veya mail yoluyla verin ben ulaşayım ilginize çok teşekkürler.

 4. ÜMİT KILIÇ dedi ki:

  Ben okula şimdilik birkaç ansiklopedi gönderdim.Yazdığım mesaja hemen cevap geldiği gibi, çocuklar ve kütüphane ile ilgili güzel resimler de gönderdiler.Değişik zamanlarda tekrar kitap göndermeyi düşünüyor ve saygıdeğeröğretmenlere zorlu görevlerinde başarılar diliyorum.

 5. Gülden Yapar dedi ki:

  Emine Hanım ilginize çok teşekkür ederim.Sizinle bir problemim yok.Yanıt alamadığım diğer okullar ile, Sayın Aytaç Koç devreye girdiler ve beni bilgilendirdiler.Kendilerine buradan da bir kez daha çok teşekkür ediyorum.
  İyi çalışmalar.

 6. cengiz dedi ki:

  emine hanim siteye ikdefa giriyorum orası beninde köyum elimden geleni yapama çalışacam yeni köyumuzun dernegi açıldı dernek başkanımıza iletecem sızde eksiklerinizi bize iletin istanbuldaki köylümüze iletecem sizden cevap bekli yorum emine gültekin

 7. Emine Gültekin dedi ki:

  Cengiz beyöncelikle ilginize çok teşekkür eksikler konusundaöncelikle kitap eksiğimiz ama ilçeyle bağlantılı esnaf tanıdıklarınız varsa ek kitaplık plastik sandalye vs. cep telefonum yazılı veya mail yoluyla haberleşiriz tekrar ilginize teşekkürler..

 8. arzu tavukcuoglu dedi ki:

  konustugumuz uzere,70 kitaptan olusan bir koli gonderildi.16 nisanda ptt kargoya verdim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir