VAN GÜRPINAR CUMHURİYET İLKOKULU YARDIM İSTEĞİ

Van’ın Gürpınar ilçesine bu yıl atandım 4.sınıfı okutuyorum.Cumhuriyet İlkokulu 5öğretmenli 80öğrencisi olan bir okul.Dersi anlatırken kullanabileceğim hiçbir materyal yok yapılandırmacı bir anlayışla dersi anlatmam gerekirken sadece geleneksel yöntemle sunuş yolunu kullanabiliyorum.Böyle olunca başarıyı sağlayamıyorum.Ve hep eleştirdiğimöğretmenler gibi olmaya hızla ilerliyorum.Şu aralar kendimi çok yetersiz hissediyorum.Özellikle matematik dersinde sınıfın seviyesi çok düşük sadeceörnek çözmek test dağıtmak yeterli olmuyor materyalle anlatmak istiyorum ama materyal yok.Ve okulumuzda kütüphane bile yok çocuklara araştırmaödevi veremiyorum bilgiye hiçbir şekilde ulaşamıyorlar tek bilgi kaynakları ben ve MEB kitapları.Banaöneride bulunup birde materyal için yardım eder misiniz?

İhtiyaçlarımız 4.sınıf ders materyalleri(matematik,sosyal bilgiler,fen ve teknoloji ve türkçe),Kütüphanemiz yok,bilgisayar laboratuvarımızda yok.Toplamda 80öğrencimiz var.15 anasınıfı,15 4.sınıf, 13 3. sınıf, 28 2 sınıf ve 16 1.sınıf devamlıöğrencimiz var.

Koyunyatağı Mahallesi Cumhuriyet İlkokulu Gürpınar/Van.İletişim bilgilerim Sümeyye Kesra OKUMUŞ 05059317258 Teşekkürler…

 

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir