VAN GÜRPINAR YOLALTI İLKOKULU YARDIM İSTEĞİ

Van ilinin Gürpınar ilçsinin Yolaşan köyünün de Yolaltı mezrasında teköğretmen olarak görev yapmaktayım. dahaönceden yapmış olduğunuz yardımları inceleyince kendi okulum veöğrencilerim için de umutlandım açıkçası.

1-2-3-4. sınıflar,25 kişi aynı sınıfın içinde eğitim-öğretim almakta, aynı zamanda da müdür yetkiliöğretmenlik yani okulun idareciliğini yapmaktayım. Okulum mezranın dışında, kimse arazi vermediği için evlere uzak bir yerde inşaa edilmiştir. En yakın ev 500m, her sabah ve akşam bu mesafeyi yürüyerek okula gelen ve ekonomik durumları çok zayıf olanöğrencilerime kendi imkanlarım doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyorum fakat zorlandığım yerlerde sizler gibi değerli Yardımseverlere ulaşmaya çalışıyorum.

Öğrencilerimin o uzun yolları aşıp okula gelirken giyebilecekleri ayakkabılara ve birleştirilmiş sınıftaöğretmenli-ödevli ders işlenirken kullanabileceğimiz okula yardımcı kaynaklara ihtiyacımız bulunmaktadır, eğer yardımcı olabileceğiniz bir konuysa yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim 🙂

Gül ALGAN
h.gulalgan@gmail.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir